1361

PRIPRAVUJEME NOVÝ „DREVENÝ“ OBKLAD

Drevo vytvorí krásny prírodný prvok vo vašom interiéri. Hodí sa k inými rustikálnym prvkom k minimalistickým priestorom ale i moderným s množstvom kovových a nerezových doplnkov. Práve vďaka vzájomnému kontrastu s prvkami modernej architektúry vynikne trendová jednoduchosť i prírodná klasika. Kombináciou dreva a bielej farby tento prírodný prvok krásne vynikne a súčasne interiér odľahčí a pôsobí moderne a elegantne.

Drevený obklad má však náročnú údržbu  najmä pri použití v exteriéri alebo vo vysoko exponovaných priestoroch. Tu však nie vždy nájde uplatnenie. Preto všade tam, kde ho z akýchkoľvek dôvodov nemožno použiť, prinášame riešenie.  

V súčasnosti pracujeme na rozšírení sortimentu o betónový obklad s dekorom dreva. Drevený obklad je vyrobený z celofarbeného, mrazuvzdorného betónu pevnostnej triedy C25/30, preto je rovnako vhodný pre použitie v exteriéri aj interiéri. Obklad je odľahčený expandovaným prírodným ílom, ktorý zároveň zlepšuje tepelno-izolačné vlastnosti. Drevený obklad z betónu je verná imitácia starého dreva s detailným zobrazením drevenej vráskavej štruktúry, ktoré dodávajú obkladu ešte prirodzenejší vzhľad.  
  
Podstránky obrazok: 

Napíšte nám

all products for color

FOTOSÚŤAŽ 
5 x 100€

fotosutaz

 
Vaše pekné realizácie odmeníme
zaujímavými cenami ...viac
GRAFICKÝ
NÁVRH

grafnavrh
 
Grafický návrh podkladov Vám
vytvoríme úplne ZDARMA ...viac
KATALÓG
katalog
 
Popustite uzdu fantázií
listovaním v našom katalógu ...viac
KNIHA NÁVŠTEV
katalog
 
Ohodnoťte naše obklady
a opíšte Vašu spokojnosť....viac

 

AKCIA

... Prirodzený ako príroda sama ...